Burçlarda “En”ler…2023’ün En Şanşsız Burçları

Şimdi hangi konularda şansız diye merak ediyorsunuz…Aşk,para,ilişkiler konusunda maalesef talihsiz bir yıl geçirecek burçlar:

Balık burcu aşk hayatında yıkıntıya uğrayacak

Boğa burcu maddi zararlara uğrayacak

Boğa burcu insanı, genellikle kendi işinde patron olmak ister. Bu yıl birçok iş kurmayı deneyecekler ve batacaklar. Bunun en temel sebebi ise içlerinde gizliden gizliye bir egonun oluşu. Bu ego yüzünden boğa burcu insanı çevresinden yardım alamayacak ve burunlarının dikine gidecekleri için kendi işlerinde batacak. Yaşayacakları bu maddi zararlar sadece iş konusunda olmayacak. Kendi sağlıkları, gayrimenkulleri ve otomobilleri ile bir sürü sıkıntı yaşayacak olan boğa burcu insanı, bu maddi zararları kapatabilmek için uzun yıllar boyunca kendilerine bir şey almadan çalışmak zorunda kalacak. Bu yüzden boğa burcu insanının burunların dikine gitmemesini, biraz da olsa çevresindeki insanları dinlemesini önermekteyiz.

Kova burcu sağlığını kaybedebilir

Kova burcu insanı bu yıl kötü alışkanlıklar edinebilir. Çünkü yaşanılan ekonomik durumlara kafasını çok fazla takan kova burçları, bu kadar sorunu düşünürken bir sürü kötü alışkanlık edinecek. Bu kötü alışkanlıklar sonucunda ise kova burcu insanı yaşayacakları sağlık sorunlarıyla boğuşacaklar. Ayrıca bu sağlık sorunları çok büyük kayıplara sebep olabilir. Yaşanılan bu durumlar arasından güzel noktaları fark edebilmeyi öğrenmesi gereken kova burçları, hayatın güzel yönlerini görmedikçe bu sorunlarla baş etmek zorunda kalacak. Bu yüzden kova burcu insanı, karamsar olmamalı. Aksine hayata iyi yönden bakabilmeyi öğrenmeli.

Başak burcu kaybettiği dostlarını hatırlayıp ağlayacak

Kaynak:birbilenesorduk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir